صفحه اصلی / تونیک

تونیک

ورزش جذاب برای تونیک روش بهره گیری از کارکترهای خواندنی و نوشتنی خط نابینایان و گام برداری در نقاط مشخص و تلفیق آن با طراحی های حرکتی است. برای تونیک مختخص به گروه خاصی نمی باشد برای همه افراد جامعه طراحی شده است و تمام افراد حتی کسانی که به نوعی معلولیت داردند و یا بیماری خاصی نظیر آلزایمر یا دیابت دارند مناسب است.
برای تونیک هم ورزش است هم بازی هم خلاقیت هم تفکر وهم مسابقه . افراد علاقمند می توانند مربی ،مدرس،ویا کارشناس برای تونیک گرددند . در حال حاضر برای تونیک (حماسه) زیر نظر فدراسیون ورزش های رزمی می باشد و جزء یکی از استایل های ورزش پانکریشن می باشد. مسول سبک ورزش قدرتمند پانکریشن جناب آقای موسی بخشایی هستند ایشان از نظر مثبتی نسبت به برای تونیک دارند و همواره از این ورزش جذاب حمایت می نمایند همین جا از جناب آقای بخشایی تشکر می کنم.
برای تونیک مجموعه است از الفاظ و تفکرات،خلاقیت و حرکات سالمساز ورزشی که ورزشکار را به سوی تندرستی هدایت می نماید و قابل اجرا برای همگان می باشد.همه افراد جامعه با هر شرایط جسمی حتی(معلولین و نابینایان و افراد استثنایی)می تواننند حرکات زیبای تونیک را اجرا نمایند.
برای تونیک نتیجه ۳۵ سال تلاش دلسوزانه بانویی است به نام خانم یاسمن مویدی ایشان اولین بنیان گذار ورزش های گروهی در ایران هستند.و صد ها مرکز ورزشی در تمام نقاط کشور تاسیس کرده اند.
خانم یاسمن مویدی همواره در زمینه کار های اجتماعی و فرهنگی حضوری پر رنگ و فعالی دارند ایشان ریس انجمن دوستی ایران فرانسه هستند و همچنین مشاور اتاق بازرگانی فرانسه وهفته گذشته در همایش ایرانیان مقیم خارج از کشور شرکت داشته اند. و بعد از ۳۵ سال تلاش و مطالعه موفق به ابدا روشی شده اند که می تواند تحول عظیمی در ورزش جهان بوجود آورد.