صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / 🔸برگزاری دومین دوره «لیگ تندرستی» هم‌زمان با اوج‌گیری کرونا🔸

🔸برگزاری دومین دوره «لیگ تندرستی» هم‌زمان با اوج‌گیری کرونا🔸

هم‌زمان با اوج گیری مجدد شیوع ویروس کرونا و محدودیت و تعطیلی‌ هایی که در حوزه ورزش ایجاد می‌کند و نتیجه آن چیزی جز کاهش فعالیت بدنی و افزایش کم تحرکی در بین مردم نیست، برگزاری دومین دوره لیگ تندرستی در دستور کار فدراسیون ورزش‌ های همگانی قرار گرفته است.

《 آغاز لیگ تندرستی از روز ۳۱شهریور ماه۱۴۰۰ 》

▪ برگزاری این لیگ به مدت ۸ هفته و تا تاریخ ۲۰ آبان ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت.▪

■ این لیگ با هدف ارتقای سطح سلامت و تندرستی عموم مردم و افزایش نشاط و شادابی در میان اقشار مختلف جامعه همزمان با سراسر کشور در شهرستان ساوه نیز برگزار می‌شود.
ایجاد گفتمان و بسط و توسعه ورزش همگانی در جامعه، افزایش فعالیت بدنی عموم مردم، امکان مشارکت حداکثری شهروندان در ورزش ، آمادگی جسمانی و مقابله با کم تحرکی در جامعه در دوران کرونا را از دیگر اهداف اجرای این طرح ملی است.

☆لیگ تندرستی یک طرح رقابت محور بوده و ۳۲ استان و ۵۰۰ شهرستان در آن با هم به رقابت می‌پردازند،
 هر ویدئو ارسالی برای فرد یک امتیاز داشته و یک امتیاز هم به استان و شهرستان داده خواهد شد.

¤ بعد از پایان مهلت مقرر امتیاز و جایگاه شهرستان های مختلف بر اساس جمعیت شهرستان و افراد مشارکت کننده مشخص شده و از منتخبین و برترین ها با اهدای جوایزی تجلیل خواهد شد.
فدراسیون ورزشهای همگانی اواخر سال گذشته نخستین لیگ تندرستی را با مشارکت ۳۲ استان و ۵۰۰ شهرستان برگزار کرد که با استقبال خانواده ها و علاقمندان به ورزش مواجه شد.
در این لیگ برنامه های تمرینی ویژه دوران کرونا در منزل در اختیار مردم و مخاطبان قرار می گیرد و آنها با اجرای این تمرینات فیلم آن را برای فدراسیون ارسال می کنند.

پس از ارزیابی و بررسی های کارشناسی شاخص هایی مانند میزان مشارکت مردم، شهرها، استان ها و هیات های برتر انتخاب و از برترین ها با اهدای جوایزی تجلیل می شود.

روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی شهرستان ساوه

درباره adminps

عباس خیراندیش
مدیریت وب سایت لطفا سوالات پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید با تشکر

این مطالب را نیز ببینید!

ثبت نام جام هوادار تا ۳۱/۱/۱۴۰۳ تمدید شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *