سند تحول ورزش همگانی به زودی اجرا می‌شود
ساوه – ایرنا – وزیر ورزش و جوانان گفت: با توجه به اهمیت رسیدگی به زیرساخت‌ها و تقویت فرهنگ ورزش در جامعه، سند تحول ورزش همگانی به زودی اجرا می‌شود.
۲۱ اکتبر، ۲۰۲۱
به گزارش ایرنا، «سید حمید سجادی» روز پنجشنبه در حاشیه سفر به شهرستان های ساوه و بازدید از روند احداث مجموعه ورزشی فجر به خبرنگاران، گفت: فدراسیون ورزش  های همگانی ماموریت خطیر توسعه ورزش همگانی را برعهده دارد و توجه ویژه به این فدراسیون از مهم‌ترین برنامه‌های وزارت ورزش و جوانان است.
وی بیان کرد: معاونت فرهنگی و ورزش همگانی نیز در راستای توسعه فرهنگ ورزش و ایجاد زیرساخت‌ها فعالیت می‌کند و در همین راستا سند تحول ورزش همگانی تهیه شده است که به زودی اجرا خواهد شد.
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به ضرورت تحول در حوزه جوانان بیان کرد: با تغییرات در حوزه جوانان و انتصاب معاونت جوانان، برنامه‌ها مورد بررسی قرار گرفت که با توجه به بستر تحول و برنامه‌های این حوزه، آینده درخشانی خواهد داشت و با همکاری کمسیون‌ و فراکسیون‌های مجلس که با حوزه جوانان ارتباط دارند، اقدامات لازم صورت می‌گیرد.
سجادی افزود: در مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی مطالعات خوبی در حوزه جوانان انجام و تدوین سند تحول در این بخش برنامه‌ریزی شده است. 
به گفته وزیر ورزش و جوانان، جایگاه فعلی معاونت جوانان تقویت و شورای اندیشه‌ورزی در این زمینه تشکیل شده است که چالش‌ها و مشکلات را مورد بررسی قرار می‌دهد.
وی ادامه داد: با توجه به سرعت رشد جمعیت در شهرستان های ساوه و زرندیه، مطالبات ورزشی در سنین کودکان، نوجوانان و همچنین شرایط اقلیمی این شهرستان، ایجاد اماکن ورزشی سربسته و روباز باید مورد بازنگری قرار گیرد که در جلسات تخصصی برنامه‌ریزی خواهد شد.
سجادی عنوان کرد: پیست دو میدانی تارتان یکی از مطالبات ورزشکاران ساوجی بود که اقدامات لازم برای احداث و تجهیز آن مورد بررسی قرار می‌گیرد.
وزیر ورزش و جوانان در پایان ابراز امیدواری کرد که با تکمیل کادر مدیریتی وزارت ورزش، حرکتی که در کمتر از ۶۰ روز آغاز شده با برنامه‌ محوری سرعت پیدا کند.

درباره adminps

عباس خیراندیش
مدیریت وب سایت لطفا سوالات پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید با تشکر

این مطالب را نیز ببینید!

حضور خانم تقوی در ورزش صبحگاهی امروز۱۴۰۱/۲/۲۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *